Profesionální havarijní servis pro plyn a topení!
Volejte 222 300 600! Volejte 222 300 600!

Často kladené otázky

Jaké nabízíte kotle?

V naší nabídce najdete kotle předních výrobců, jako jsou: Vaillant, Viessmann, Baxi, Junkers, Buderus, Thermona, Wolf, Immergas, Protherm. Ke všem značkám nabízíme odbornou montáž, uvedení do provozu a samozřejmě i záruční a pozáruční servis. Ke všem značkám vám poradíme co do požadovaného designu nebo užitných vlastností.

Jak dlouho bude trvat výměna kotle a jak to celé probíhá?

Vlastní výměna kotle trvá obvykle jeden pracovní den. Přesný harmonogram prací vám sdělíme na základě obhlídky. Obhlídka neboli návštěva v místě montáže probíhá na základě předchozí domluvy a na jejím základě vám vyhotovíme rozpočet, který po vašem odsouhlasení vtělíme do návrhu smlouvy o dílo. Jakmile smlouvu podepíšete, domlouváme již přesný termín montáže. Samozřejmostí je, že veškeré související služby, jako jsou kominické práce, posudky a revize, pro vás zajistíme na klíč.

Jaká je cena?

Veškerý nabízený sortiment je cenově srovnatelný s nabídkami obdobných firem. Navíc u nás získáte komplexní servis spojený s montáží a uvedením do provozu.
Vše potřebné zajistíme na klíč.
Jako smluvní partner společnosti Pražská plynárenská a.s. dokážeme pro zákazníky této společnosti vyřídit bonusový program "Zákaznická výhoda". Z tohoto bonusu lze čerpat až Kč 10.000,- (při splnění podmínek programu - více informací a podrobný popis programu získáte na webových stránkách www.ppas.cz) .

Máte servis na kotle?

Zajišťujeme servis na většinu prodávaných kotlů v České republice.
Seniorské slevy na pravidelné roční kontroly plynových spotřebičů v období duben až srpen - 10% z ceny, celoročně slevy pro ZTP – 10% z ceny.

Máte další dotazy?

Další informace vám rádi poskytneme na našem obchodním a poradenském místě:
MISTR PLYNAŘ a.s., Jaselská 29, Praha 6, tel.: 222 300 600