Profesionální havarijní servis pro plyn a topení!
Volejte 222 300 600! Volejte 222 300 600!

Nabídka služeb - Plyn

MISTR PLYNAŘ je specialista na všechny servisní a revizní práce, které se týkají plynu a plynových spotřebičů. Nefunguje vám kotel, máte podezření na špatně těsnící rozvody nebo potřebujete provést pravidelnou revizi? Zkontaktujte nás!

V portfoliu našich služeb najdete:

Revize plynu

Revize plynu, respektive plynových zařízení a plynových soustav, jsou povinné ze zákona – dáno vyhláškou č. 85/1978 Sb. a musí se provádět nejméně 1 x za 3 roky.

Více info

Opravy plynu

Opravy rozvodů plynu s příslušenstvím provádíme od hlavního uzávěru plynu po připojený plynový spotřebič, včetně samotného spotřebiče.

Více info

Plynové kotle

MISTR PLYNAŘ má mnohaleté zkušenosti v oboru, specializuje se na prodej a montáže plynových kotlů. V nabídce najdete plynové kotle značek Vaillant, Buderus, Junkers, Quantum, Viessmann, Viadrus, Karma, Thermona, Wolf, Protherm, Baxi, Immergas.

Více info

Záruční a pozáruční servis plynových kotlů

Pravidelný záruční a pozáruční servis plynových kotlů prodlužuje životnost kotle, zvyšuje jeho účinnost a je prevencí před závažnějšími opravami. Servis musí provádět osoba proškolená výrobcem a zároveň mít platné osvědčení montážního pracovníka (vydává TIČR) a školení podle vyhl. 50/1978Sb. §6.

Více info

Opravy plynových kotlů

Závada plynového kotle vyžaduje urychlené řešení, jinak hrozí škody na zdraví i na majetku.
MISTR PLYNAŘ provádí opravy a servis plynových kotlů v co nejkratším možném termínu.

Více info

Revize plynových kotlů

Revize plynových kotlů jsou součástí celkové revize plynových zařízení a je dána vyhláškou č. 85/1978 Sb. Jako majitelé plynového kotle máte tedy povinnost
1x za 3 roky nechat provést revizi rozvodů odborně způsobilou osobou a na základě doporučení výrobců doporučujeme každoroční servisní prohlídku plynových spotřebičů.

Více info