Profesionální havarijní servis pro plyn a topení!
Volejte 222 300 600! Volejte 222 300 600!

Naše reference

OMNICON, s.r.o.

Dobrý den,
naše firma OMNICON. s.r.o., V rovinách 103, Praha 4, spolupracuje s Vámi od jara 2013, kde pro nás provádíte na objednávku servisy kotlů.  Co se týká  techniků na servis kotlů jsou ochotný a odvedou svou práci precizně. Naši klienti techniky také chválí.  Co se týká administrativních pracovníků, nejraději komunikuji se slečnou Procházkovou , vždy  po telefonu je ochotná ,  vše spolu vyřešíme. Těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem Chmelová Šárka – OMNICON. s.r.o.

Bumble Bee s.r.o.

Dobrý den pane Lengere,
Zde zasílím pár vět jeko reference o Vašich službách, respektive službách Mistra Plynaře :-)
S firmou Mistr Plynař máme velmi dobrou zkušenost. Firmu jsem oslovila v moment, kdy nám kuchyni školky přestal fungovat boiler. Po telefonickém nahlášení poruchy se zaměstnanec firmy dostavil tentýž den,  aby zhodnotil stav boileru. Zajímal se o využití a celkovou vytíženost, na základě čehož jsme se rozhodli, pro boiler nový, menší ale výkonný. Hned druhý den jsem byla kontaktována telefonicky zaměstnancem firmy Mistr Plynař a závazně jsem potvrdila objednávku a domluvili jsme se na uhrazení zálohy a podepsání smlouvy. Boiler byl instalován do 3 dnů od objednávky, rychle bez jakéhokoliv problému. Celkový dojem z této společnosti je výborný a mohu jen doporučit.

Nina Gubbinsová
Tajemnice/Office Manager

Bumble Bee s. r. o.
Škola tvořivých dětí/School of creative children

Dobrý den,
chtěla jsem Vám s manželem poděkovat za kolegy, které jste k nám poslal instalovat kamna waw. Svojí práci udělali výborně a přesně tak, jak  jste na mne působil i Vy s přístupem k zákazníkovi tzn. profesionálně /včetně interiéru vaší provozovny, který na mne  působil velmi příjemně/. Vzhledem k tomu, že jsem prováděla  rekonstrukci bytu i chalupy tento rok souběžně, tak musím uznat, že Vaše firma je jedna z mála, která u mne odvedla svou práci kvalitně a přesně tak,  jak si to s manželem představujeme. Tzn. přijeli v dohodnutý den a čas, vše měli nachystané, práci neodflákli, ale provedli kvalitně a ještě po sobě uklidili.Fakt nevídané. Mohu Vás ujistit, že pokud budu potřebovat novou karmu, tak se zcela určitě obrátím pouze na Vás. Jinak Vaši firmu budu všude vřele doporučovat. Moc děkuji a zaměstnance, kteří instalaci prováděli, za nás pochvalte. Když můj manžel někoho pochválí, tak to už je co říci, on je totiž strašný pedant a perfekcionalista. Takže do budoucna Vám přejeme hodně úspěchů a ať se vám firmu daří udržet na této výborné úrovni. Měla jsem krom Vaší firmy možnost výběru i firmy jiné, ale nebyli schopni ani včas poslat cenovou nabídku a vymlouvali se na čas dovolených atd. Musím říci, že o výběru Vaší firmy  z mé strany  rozhodlo i to, že slečna, která Vám zřejmně dělá asistentku a s potencionálními zákazníky  komunikuje, je velmi příjemná, ochotná a neodradí zákazníka po prvním zavolání nebo setkání. Je vidět, že si své zaměstnance umíte dobře vybrat a dobře motivovat.
S pozdravem Jaroslava Šedková

Tamara Ottová

Dobrý den,
děkuju Vám mockrát za dodání kamen a jejich instalaci. Hoši byli perfektní a moc přijemní.
Prosím Vás, poznamenejte si do plánů, že bych chtěla, aby jste mi prováděli pravidelné čištění obou kamen, vždy na začátku topné sezony.
Veliký dík za všechno, zdraví Tamara Ottová

Pavla Suchanová

Dobrý den,
kotel plně dokonalý, krásný, malý, pod kotlem soustava trubek a hadic – prostě vše dle mé spokojenost a hlavně původních představ. Pánové velice slušní a příjemní.
Děkuji za Vaši ochotu a všude firmu Mistr plynař doporučuji
Pěkný den ,
Pavla Suchanová